Merhaba dostlar, Yepyeni bir proje ile karşınızdayım. Projemizin adı OkudugumKitaplar.com.

Sitemiz bugün öğle saatlerinde yayın hayatına başlamıştır. Sitenin (projenin) amacı; kitap almak isteyenlere veya okumak isteyenlere bir nebze de olsa yardımcı olmak kitap hakkında bir fikir sunmak istiyorum. Çünkü piyasada bir sürü kitap var bu kitapların hiç okunmayanları ve çok okunan popüler olanları var. Ama bir kitap gördüğümüz de okuyanların bu kitap hakkında olan yorumlarını öğrenmek istemez miyiz ? Elbette isteriz eğer o kitap üzerinde ki yorumlar eğer olumluysa hiç düşünmeden alırız o kitabı. Bu platformu yazmamda ki ana sebeplerden biri ise bir kitap satın aldığımız da keşke almasaydım (!) düşüncesini ortadan kaldırmaya çalışmak aslında.

Siteyi PHP + Ajax + Materialize CSS kullanarak yazdım. Tasarım ve programlama tamamen bana ait, bana göre şuan sitenin %85-90’ı tamamlandı biraz daha geliştirilmesi gereken yerler olduğunu düşünüyorum ve bunları zamanla tek tek sizlerinde geri dönüşleri sayesinde düzelteceğim.

Sitenin logosu için Bircan Tekin’e teşekkür ederim. Gayet sade, güzel ve fikri ortaya koyan bir logo çalışması yaptı bence.

okudugumkitaplar

Sitede ki görmüş olduğunuz eksiklikler,hatalar vs için lütfen benimle iletişime geçerseniz çok sevinirim açıkçası 🙂

Site Adresi:

http://www.okudugumkitaplar.com/