Hungry man thinks about what to eat

acıktımm !

Aslında bu uygulamayı yapmamın ilk amacı; her gün yaşadığımız bir sorunu ortadan kaldırmaktı. Peki neydi bu sorun ? Her öğle yemeği vakti geldiğinde ne yemek yiyeceğiz ? şeklinde sürekli birbirimize soruyoruz ve bu durum bizim çok canımızı sıkmaya başlamıştı. Daha sonradan farkettim ki bu sorunu tek biz yaşamıyoruz. Şirketinde tabldot yemek olmayan her firmanın çalışanı bu sorunu yaşıyor. Bende böyle bir uygulama geliştirerek en azından insanların kafasında bir kaç fikir oluşmasını sağlamak istedim. Yaklaşık 2-3 hafta süren çalışmalarımın ardından 03.05.2017 günü Acıktımm! Yemek Fikirleri Google PlayStore’da yerini almış bulundu.

Uygulamanın işleyişinden bahsetmek gerekirse;

Uygulamayı açtığınız da karşınıza yemek kartları geliyor ve bu yemek kartlarını aşağı doğru her çekişiniz de rastgele kategorilerden farklı bir yemek seçeneği önünüze geliyor. ( Bknz: Aşağıdaki resim )

acıktımm

Eğer bu işlemi yapmak istemiyorsanız, aklınızda bir kategori var ise Sol tarafta bulunan Side menü’den Kategoriler’e tıklayarak istediğiniz kategori’de fikir alabilirsiniz.

acıktımm

Kategorilere tıkladığınız da aşağıda ki görselde ki gibi bir ekran gelecektir.

acıktımm

Daha sonra istediğiniz kategori seçtiğiniz de tekrar kart şeklinde yemek fikirleri önünüze gelecek ve aşağı çekerek geçiş sağlayabileceksiniz.

acıktımm

Uygulamanın en güzel yönlerinden birisi ise; sürekli güncel olması ve sürekli yeni yemek fikirlerinin eklenebilir olması. Yani uygulamayı her açtığınız da rastgele, güncel ve lezzetli yemek fikirleriyle karşılaşacaksınız.

Lütfen uygulamayı indirdikten sonra yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler 🙂

google-play-indir